Реклама

Контекстна реклама

Вид інтернет-маркетингу, де використовуються текстові оголошення для показу в пошукових системах і на сторонніх сайтах. Ключова відмінність і одночасно перевага контексту перед іншими видами інтернет-реклами в тому, що Ваше оголошення демонструється тільки цільової аудиторії. Зацікавленість користувачів визначається по їх пошуковим запитам, а також за тематикою веб-сторінок, де така реклама показується. Веб студія 009 працює з такими популярними в Україні пошуковими системами, як Google Ads.

Медійна реклама

Вид інтернет-маркетингу, який представляє собою Ваш банер, фото або відео матеріал, розміщений на майданчиках Веб студії 009. Метою такої реклами є не стільки інтенсифікація трафіку на сайті, скільки підвищення впізнаваності бренду, формування лояльної аудиторії, зміцнення іміджу компанії. Іншими словами, медійна кампанія носить скоріше престижний, ніж практичний характер. Веб студія 009 супроводжує всі етапи ведення медійної реклами - від створення банера до його розміщення.

Тематична реклама

Один з наддієвіших інструментів інтернет-маркетингу, який проявляється у висвітленні діяльності компанії в тематичних каталогах, інформаційних порталах. Розміщення Вашого сайту не тільки привернуть до Вас увагу, але і дозволять знайти нові ринки. Тематична реклама автоматично підвищує лояльність до Вас з боку наявних і потенційних клієнтів.