Реклама

Контекстна реклама

Вид інтернет-маркетингу, де використовуються текстові оголошення для показу у пошукових системах та сторонніх сайтів. Ключова відмінність та одночасно перевага контексту перед іншими видами інтернет-реклами у тому, що Ваше оголошення побачить тільки цільова аудиторія. Зацікавленість користувачів визначається по їх пошуковим запитам, а також за тематикою веб-сторінок, де така реклама є. Веб студія 009 працює з популярною в Україні пошуковою системою Google Ads.

Медійна реклама

Вид інтернет-маркетингу, який представляє собою Ваш банер, фото або відео, розміщені на майданчиках Веб студії 009. Метою такої реклами є не стільки інтенсифікація трафіку на сайті, скільки підвищення впізнаваності бренду, формування лояльної аудиторії, зміцнення іміджу компанії. Взагалі, медійна кампанія носить скоріше престижний, ніж практичний характер. Веб студія 009 супроводжує всі етапи ведення медійної реклами - від створення банера до його розміщення.

Тематична реклама

Один з наддієвіших інструментів інтернет-маркетингу, який проявляється у висвітленні діяльності компанії в тематичних каталогах, інформаційних порталах. Розміщення Вашого сайту не тільки привернуть до Вас увагу, але і дозволять знайти нові ринки. Тематична реклама автоматично підвищує лояльність до Вас з боку наявних і потенційних клієнтів.