Британцi готують найпотужнiший кросовер у свiтi

Aston Martin DBX S – потужна заряджена версія моделі. Кросовер уже бачили у камуфляжі під час тестів.
Aston Martin DBX отримає надпотужну заряджену версію S. Прем'єра кросовера запланована на 1 лютого, але вже є шпигунські знімки моделі та інформація про неї. Офіційний тизер кросовера опубліковано на сторінці Aston Martin у Twitter. А також розповідали, онлайн тренінги з продажу в Украхні , для автомобілістів.

Розробники стверджують, що новий Aston Martin DBX S стане найпотужнішим кросовером на ринку. Точні характеристики не розголошують, але, очевидно, потужність перевищить 680 л. с., щоб оминути нинішнього лідера Porsche Cayenne Turbo S e-Hybrid.

Очікується, що потужність Aston Martin DBX S досягне 700 л. с., проте поки що неясно, який саме двигун встановлять на кросовер. За однією версією, Aston Martin доопрацюють 4,0-літровий V8 твін-турбо стандартної моделі. Цей двигун від Mercedes-AMG на окремих моделях розвиває 720 л. с.

Другий кандидат під капот кросовера – 5,2-літровий турбований V12, що розвиває 715 л. с. в Aston Martin DBS Superleggera.

Судячи з шпигунських фото, заряджений кросовер Aston Martin відрізняється від стандартної моделі збільшеною решіткою радіатора, обвісом та новим вихлопом. В обробці салону очевидно з'явиться більше карбону. Дореяі, пропонуємо корпоративні тренінги з продажу , для автомобілістів, зі знижкою 50%

Митники отримають право зупиняти фури по всій країні
Урядова комісія із законопроектної діяльності розглянула законопроект, який розширює права митниці на дорогах. Тепер контрабандист за кермом не зможе почуватися спокійно навіть далеко від кордону. Хоч би як далеко він поїхав, його знайдуть і зупинять: у митниці будуть довгі руки.

Як розповів голова правління Асоціації юристів України Ярослав Степченков , підготовлений законопроект наділяє митну службу повноваженнями самостійно зупиняти автомобілі масою понад 3,5 тонни на всій території країни.

Автоексперти перевірили, чи варто витрачатися на зимові двірники
Розкид цін на склоочисники вражає. Чи гарантує висока вартість хорошу ефективність та довговічність двірників?

На це запитання спробували відповісти експерти "За кермом". У чому переваги зимових щіток? Головна їхня перевага - герметичний чохол, який захищає всю конструкцію від замерзання: завдяки йому двірник не задубеє і не перетвориться на скребок. Мінуси теж є, і суттєві. Зимові двірники погано справляються із завданням однаково добре чистити скло за будь-якої швидкості руху.

Випробування п'яти різних зимових склоочисників із шестикратним розкидом цін показали, що всі екземпляри поводяться приблизно однаково. Через чохли щітки швидко наповнилися вологою і втратили рухливість.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей