Идеи европейского дизайна квартиры

Як відомо, сучасним людям часто властиво купувати стандартні предмети інтер'єру - наприклад, у великих торгових мережах на кшталт IKEA. В результаті наші спальні, вітальні, кухні та ванні кімнати теж виглядають здебільшого стандартно. Хоча подібна меблі дуже функціональна і навіть красива, - сучасні інтер'єри з її використанням втрачають індивідуальність і незвичність. Дизайнери інтер'єру не завжди в змозі повною мірою відчути особливості вашої особистості, дизайн квартир щоб підібрати відповідне оформлення для вашого житла. Тому, перш, ніж починати роботу над дизайном своєї квартири, подумайте, чого саме хотілося б особисто вам. У цьому матеріалі портал нерухомості Stopmakler продемонструє вам галерею з фотографій, які, можливо, стануть для вас джерелом натхнення. При цьому не забувайте про те, що по-справжньому креативний інтер'єр, створений з урахуванням особливостей вашої особистості, здатний вплинути на ваш душевний стан і створити необхідний настрій. Ось така екстраординарна сходи допоможе посилити враження від кімнати, повної картин.

«Чи можливо зробити будинок особистістю, а не просто місцем?» - нехай ця цитата з твору Стефані Перкінс «Анна і французький поцілунок» стане своєрідним девізом нашої сьогоднішньої статті. Зрозуміло, без особистого знайомства з вами і без знання ваших уподобань, неможливо точно вгадати, яку особистість має представляти собою ваш будинок. Тому ми спробуємо запропонувати вам провести невеликий самоаналіз, щоб вам було простіше вирішити для себе це питання. Ми розглянемо деякі загальні аспекти, які необхідно враховувати, розробляючи інтер'єр Вашого Власного Будинку. Відповівши на деякі наші запитання, ви зробите перший крок в процесі проектування свого індивідуального дизайну інтер'єру. Ваш будинок повинен бути таким місцем, яке могло б розповісти про вас: про ваші захоплення, спосіб життя, плани на майбутнє. По-справжньому хороший дизайн повинен враховувати всі ці нюанси з самого початку проектування. Однак якщо ви є футбольним уболівальником - не варто встановлювати посеред хати крісло футбольного арбітра. Цілком достатнім прикрасою може стати, наприклад, вхідний квиток на будь-якої знаменитий матч, де вам довелося побувати. Поміщений в рамку, він стане стильним аксесуаром, який можна розмістити в вашому особистому кабінеті (подібні індивідуальні прикраси зазвичай не виставляються напоказ в загальних приміщеннях). Залиште ентропію і хаос за вікном. У мінімалістичний інтер'єрах панує абсолютний спокій.

Мінімалізм - це інтер'єрне рішення і організація простору, основоположний принцип якого - мінімум. Мінімум у всьому - в кількості предметів і колірній гамі. Ніякої надмірності: мінімальна деталізація і усвідомлене обмеження без втрати функціональності. І мова йде не тільки про декор або дизайні. Основний постулат мінімалізму - ніяких надмірностей. Філософія мінімалізму передбачає усвідомленість споживання і помірність у всьому: людина оточує себе лише тим, що йому дійсно необхідно. Цінність і значимість кожного предмета в такому інтер'єрі зростає в кілька разів. Мінімалізм не може бути складовою частиною, він нав'язує простору свої правила, тому його або сповідують, або повністю відкидають. І півзаходів тут бути не може. Мінімалізм славиться стилем відбулися холостяків і контрол фріків. Але якщо Вам притаманні простота і легкість, якщо ви прямуєте принципам необхідності і достатності - Ви однозначно станете шанувальником мінімалізму. Адже організований таким чином побут - це не тільки функціональність і лаконічність - це справжня гавань спокою. Ну і, звичайно, мінімум пилу. Ви все ще не впевнені, чи буде мінімалістичний відображати саме Ваш характер? Ось Вам п'ятисекундний тест:

- Вам приємніше слухати інструментальне соло, ніж виступ симфонічного оркестру?

- Ваш гардероб сповнений інтерпретацій чорної сукні нехитрого крою або суворої чоловічої сорочки?

- Вам імпонує відкритий морський простір і степовий пейзаж?

- Генеральне прибирання для Вас, немов сімейна річниця - мало не забув, і радує, що відбувається не частіше одного разу на рік? Якщо велика частина відповідей «так» - мінімалізм зробить Ваше життя комфортним. Ключовий момент: Контрольований хаос Мінімалізм - це прагнення до гармонії, чіткій структурі і порядку. Якщо за вдачею Ви аскет, швидше за все, у Вашому будинку немає нічого зайвого. Однак - ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Приберіть всі речі і предмети зі столів і полиць, згорніть килими і залиште лише одну картину на стіні. Light-версія: Ідеальне житлове приміщення, з точки зору справжнього пуристів - відчужений простір, позбавлене від найменшої зайвої деталі. І все ж, простір оживає в деталях. Кімната без єдиної картини на стіні або книги здається вихолощеної і казенно-стерильною. Щоб інтер'єр був саме аскетичним, а не безликим, додайте акцентів, приділяючи особливу увагу кольором і формою. Це може бути ваза, картина або скульптура - проте не забувайте, що в лаконічному інтер'єрі ця надмірна деталь буде притягувати погляд, а тому повинна бути досконалою. Взагалі, цей жанр вимагає бездоганного відчуття міри.
Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей