Купити спирт "Люкс"

Елітний вид горілки, виготовлений зі спирту сорту «Люкс». Продукт має гарне очищення, у складі його немає різних шкідливих домішок. Підробити майже неможливо через зовнішній вигляд пляшки та етикетки, що мають кілька ступенів захисту.

Спирт "Люкс" використовується також успішно і в медичній галузі, і в харчовій.

Марки спирту за ГОСТом
Причина таких сильних відмінностей криється як етанол і вода. Класифікація харчових спиртів за ГОСТом:

"Перший сорт";
«Вищого очищення»;
"Базис";
"Екстра";
Спирт "Люкс";
Спирт "Альфа".
В основному алкогольна продукція виробляється на спирті "Люкс" та "Екстра", що найкраще видно з асортименту, наданого магазинами.

Виробництво алкогольних напоїв на «Першому сорті» нині заборонено через його низьку якість. Для алкоголю «Вищої очистки» використовують найрізноманітнішу сировину в будь-яких пропорціях: патока, зерно, картопля, кукурудза і все, що заманеться. Допускається невеликий вміст сивушних олій. З нього роблять найдешевшу горілку, а також різні лікери та настоянки економ-класу.

«Базис» та «Екстра» виготовляються з аналогічної сировини: зерна та картоплі, причому вміст картопляного крохмалю не повинен перевищувати 60% у вихідному суслі. «Екстра» відрізняється ретельнішим очищенням від сивушних масел і метанолу.

Відмінності не суттєві, але це лише на перший погляд. Придивіться уважніше і ви побачите, що метилового спирту в "Люксі" майже вдесятеро менше, ніж в інших сортах. А, як ви знаєте, метанол це страшна отрута, навіть у невеликих дозах, що веде до сліпоті або навіть смерті.

Розглянемо різновиди спирту докладніше, з позиції їх використання в різній якості горілчаних напоях.

Спирт Люкс, так само, як і Альфа, вважається одними з найбільш якісних та найкращих для виготовлення вовки. Продукція на базі даної сировини відноситься до категорії преміум.

Один із представників горілчаної продукції на базі спирту Люкс

Що стосується горілки преміального рівня, варто торкнутися такої теми, як «брендинг». Оскільки горілчана продукція преміум-сегменту виготовляється під відомими брендами.

Як показує статистика, якісні домашні настоянки готують із горілки на основі спирту "Люкс".Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей