Ліквідація ТОВ

Рано чи пізно, на жаль, засновники ТОВ зіштовхуються з необхідністю ліквідації підприємства. Причини ліквідації ТОВ можуть бути різними: наявність кредиторської заборгованості перед контрагентами, або державними органами, тривала відсутність ведення господарської діяльності, неплатоспроможність юридичної особи, відсутність ринку збуту, або сировини і багато іншого.

Існує кілька способів ліквідації ТОВ, кожен з яких має свої нюанси і особливості. Щоб вибрати найбільш оптимальний, кращим варіантом буде звернутися до фахівців нашої компанії «Imperium Lux», які оцінять поточний стан справ, проаналізують існуючу або потенціальну кредиторську заборгованість, податкові ризики, корпоративну структуру підприємства, склад засновників, положення статуту і багато іншого, і допоможуть зробити правильний вибір.

Найпоширеніші способи ліквідації ТОВ виглядають так:

  • за рішенням засновників ТОВ;
  • продаж корпоративних прав (експрес-ліквідація ТОВ).

Крім цього, ліквідація може бути у разі банкрутства ТОВ, за рішенням суду в примусовому порядку та іншими способами. Багато тих, хто не бажає витрачати свій час, віддають перевагу еспрес-ліквідаціїї. Щоб обрати найоптимальніший спосіб завершення діяльності ТОВ, слід розглядати кожну справу окремо.

Більш детальну інформацію про кожну процедуру, її нюансах, перевагах і недоліках, івартості ліквідації ТОВ по кожному із запропонованих варіантів, Ви зможете отримати тут від наших досвідчених юристів, які підбирають для клієнта найкращий варіант.

Ліквідація юридичної особи за бажанням власника, є оптимальним способом припинення ведення бізнесу за умови відсутності кредиторської заборгованості та зобов'язань перед бюджетом, а також наявності всієї необхідної бухгалтерської документації за останні три роки до дати прийняття рішення про припинення.

Процес закриття ТОВ за бажанням власника займає до трьох місяців і залежить від наявності та якості первинних документів юридичної особи. На практиці ці строки затягуються до одного року. Тому досить важливо юридично грамотно організувати всі моменти.

Ліквідація ТОВ без негативних наслідків вимагає участь профільних юристів. Накопичений нами досвід в проведенні подібних ліквідаційних процедур гарантує клієнту економію коштів і часу. «Imperium Lux» (imlux.com.ua) - це вибір розумних людей, які бажають максимально себе відгородити від рутинної ліквідаційної процедури. Віддайте ці клопоти нашим спецалістам і Ви точно отримаєте відмінний результат.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей