Mercedes-Benz вiдкличе по всьому свiту майже мiльйон машин

Mercedes-Benz вдклика майже мльйон автомоблв через проблеми з гальмами.
Компаня Mercedes-Benz вдкличе у всьому свт майже мльйон автомоблв. Вс вони будуть переврен щодо можливих проблем у робот гальмвно системи, повдомля агентство DPA з посиланням на Федеральне автотранспортне вдомство ФРН.

Потенцйно несправними визнан кросовери ML та GL-класв, а також компактвени R-класу, випущен в перод з 2005 по 2016 рк. Корозя пдсилювача х гальм може призвести до порушення зв'язку мж педаллю гальма та гальмвною системою.

З метою мнмзац ризикв, пов'язаних з некоректною роботою гальм, виробник рекоменду, по можливост, вдмовитися вд експлуатац машин, що вдкликаються, до х переврки , якщо знадобиться, замни несправно детал.

Нагадамо, цього тижня Mercedes-Benz представив кросовер GLC нового поколння. У свой третй за рахунком генерац модель серйозно еволюцонувала у всьому: дизайн, оснащення, двигуни  навть ходов якост.

Пропонумо цкавы статт - Плюси та мнуси аутстафнгу, а також  Як досягти успху в житт?

PPPPPPPPPPPPP Mercedes-Benz безкоштовно вдремонту гальма майже у 300 тисяч машин
Компаня Mercedes-Benz вдклика у США майже 300 тис. автомоблв через проблеми з гальмами
Mercedes-Benz проведе масштабну кампаню, яка тльки в США торкнеться 287 299 автомоблв 2006-2012 рокв випуску. Ц машини можуть мати серйозн проблеми з гальмами, тому власникам рекомендовано не здити на них доти, доки вони не будуть усунен - розповда Михайло Колосенко, авто експерт.

За даними Нацонального агентства з безпеки дорожнього руху в США, проблеми з гальмами пдозрюються кросовери ML  GL, а також компактвени R-Class. Йдеться про ризики короз пдсилювачв гальм та витоку гальмвно рдини: у першому випадку знижуться ефективнсть гальмування, а в другому педаль гальма почина «провалюватися» при натисканн - циту Андрнко Олег ¶ванович експерт.

Впзнати несправнсть дуже просто: спочатку змнються вдчуття при натисканн на педаль гальма, а потм (або вдразу) з'являться незвичний шиплячий звук пд час гальмування.

¶нформац про авар або травми, пов'язан з цю несправнстю, поки нема, але NHTSA рекоменду власникам всх машин, що потрапили пд вдгук, утриматися вд поздок до  усунення. У Mercedes-Benz, у свою чергу, пообцяли переврити роботу пдсилювача гальм на кожному автомобл з списку та, якщо знадобиться, замнити його.
Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей