Переваги та можливостi ГРПБ

Серед сучасного газового обладнання особливий попит мають ГРПБ — газорегуляторний блоковий пункт. Ця установка складається з комплексу приладів, головне завдання яких полягає у зменшенні тиску газу на вході до потрібної величини з подальшою підтримкою цього рівня на виході. Ця функція виконується за будь-яких умов, включаючи перепади енергії або зміни обсягу витрати газу. Будь-яке відхилення від заданих параметрів призводить до автоматичного припинення подачі газу. ГРПБ робить роботу системи безпечною та безперервною.

Особливості ГРПБ

ГРПБ

Газорегуляторні пункти класифікуються на різні типи комплексів, але ГРПБ — це блокова конструкція. Даний тип пункту є блоком з металу з утеплювачем. Лаконічний і стильний корпус виробу створюється з міцних матеріалів, які захищають технологічну начинку від руйнівного зовнішнього впливу (механічні пошкодження, атмосферні опади тощо).

Блокові комплекти захищені листами зі сталі, а простір між стінами формує шар теплоізоляції із пожежостійкого матеріалу. Блок включає вентиляційну та опалювальну системи. Окрім цього, пункт оснащений штучним освітленням. Опалення конструкції виконується за рахунок казанів або стаціонарних нагрівачів.

Газорегуляторні установки даного типу використовуються у різних системах газозабезпечення житлових об'єктів чи виробничих підприємств. ГРПБ демонструють високий рівень продуктивності, параметри якої варіюються в межах 250 м3/год - 60 000 м3/год.

Призначення та коплектація

Блокові пункти для регулювання газового тиску призначені для вирішення кількох завдань:

  • фільтрація газового середовища (виключення домішок);
  • зменшення величини газового тиску до потрібних показників;
  • автоматична підтримка конкретного рівня;
  • відключення газового потоку в автоматичному режимі при виході за межі заданих параметрів;
  • забезпечення безперебійної роботи системи за будь-яких збоїв або температурних умов (в діапазоні -400 оС - +600 oС).

Блокові комплекси доповнюються різними допоміжними приладами обліку та контролю споживання газу. Крім того, ГРПБ комплектуються пристроями вимірювання та обчислення.

Монтаж газорегуляторного пункту - це чудовий засіб створити можливість дистанційного контролю та управління подачі газу. Найважливіші функції працюють автоматично, максимально спрощуючи процес газопостачання. Подібна техніка стала ефективним інструментом для професійного контролю та запобігання аваріям.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей