Пневмогайковерти від компанії «Автомеханіка»

пневмогайковерт

Коли потрібно вибрати якісне обладнання, наприклад, пневмогайковерт, стапель, керхер та інше, сучасні користувачі звертаються за допомогою в компанію «Автомеханіка», яка почала свою роботу в 1992 році і до цих пір пропонує товари бездоганної якості. Це досягається завдяки тому, що «Автомеханіка» співпрацює з надійними і перевіреними часом постачальниками, які знаходяться на ринку автомобільного обладнання не одне десятиліття. Крім того, організація має статус офіційного імпортера всесвітньо відомих виробників установок для СТО, що має важливе значення для тих, хто з нею співпрацює.

«Автомеханіка»- це ще й команда високопрофесійних фахівців, які мають безцінний досвід в сфері комплектації автосервісів і станцій техобслуговування технологічними агрегатами. Навички колективу досягнуто завдяки відсутності плинності кадрів, що є незаперечною її перевагою.

Про особливості та різновиди пневмогайковертів

Якщо не так давно для монтажу з'єднань нарізного типу використовувалися електричні та ручні інструменти, то в даний час серед різноманіття пропозицій ремонтних і будівельних установок популярністю користуються пневмогайковерти. Без них не обходиться жодна установка болтів, гайок і інших кріпильних складових.

На даний момент у продажу є два типи інструменту - ненаголошений і ударний.

Перші застосовуються під час роботи з деталями простих форм, які не потребують будь-яких особливих зусиль і навичках. Інструменти надають можливість працювати дієво, мінімізуючи ризики зриву гайки з різьби, що є частою проблемою при роботі.

Що стосується ударних моделей, найчастіше вони розглядаються при проведенні більш серйозного спектру робіт. Наприклад, з болтами, які заіржавіли або «прикипіли». Названий механізм в більшості випадків стає задіяним при роботі конвеєрного плану, зокрема, при зведенні, або на заводах.

Про складові сучасного пневмогайковерти

Сьогодні у зв'язку з технічними модифікаціями на ринку представлена маса моделей такого обладнання. Однак конструкція інструменту майже незмінна у всіх моделях і складається з ударної системи, пневматичного двигуна, пускової частини, вузла реверсу і корпусу. Деякі з них доповнюються ручкою для більш комфортної роботи.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей