Проектування дерев'яних будинків

pmg.kiev.ua

Якщо ви починате справу без плану, тод з великою ймоврнстю вас чекатиме провал. А якщо справа стосуться будвництва будинку, тод потрбен не просто план, а детальний проект, тому що для створення дйсно комфортного житла потрбно враховувати цлий ряд важливий факторв, починаючи зовншнм виглядом, закнчуючи нженерними комункацями для електромереж. Проектування будинкв з деревини ма сво ункальн особливост, як пов'язан з специфкою матералу, в цей час х прекрасно знають фахвц компан «Альфа-проект», з якими ви можете зв'язатися, перейшовши за посиланням: https://pmg.kiev.ua/.

Ключов особливост проектування споруди з дерева

Коли проводиться розробка проекту будинку з дерева, потрбно враховувати властивост деревини рзних порд, способи крплення рзних елементв, можливсть поднання деревини з матералами ншого типу. Важливим питанням   те, де саме буде розташований будинок з дерева: бля водойми, на сухий височини  т.д. Коли проводиться проектування, архтектор повинен зважати на те, що стандартна довжина колоди 6 метрв. ¶ якщо довжина будинку буде бльше, тод спланувати будинку потрбно таким чином, щоб виключити стики колод, накше постраждають теплов характеристики.

Саме деревина дикту  форму будвл. Досить просто згадати типи планування, як були створен вковим досвдом платникв з Схдно ґвропи: «капшук», «п'ятистнок», «восьмерик». Неймоврний досвд показу, що кльксть кутв ма бути парним, а переруби, тобто довжина стн в кмнат, не бльше 5 метрв.

Рзновид матералу ма значення при створенн проекту, тому що брус ма ряд конструктивних особливостей, якщо порвнювати з рубаним аналогом. Не потрбно забувати  про такий важливий чинник, що деревина не стйка до вогню, тому пд час розробки проекту потрбно максимально продумати протипожежний захист.

Якщо говорити коротко, то проектування будинку з деревини ма ряд особливостей, як повинн бути ефективно виршен, щоб гарантувати комфорт, безпеку  економчнсть будинку. Про все це можуть подбати фахвц компан «Альфа-проект», досить просто зателефонувати або залишити заявку на сайт.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей