Транспортабельнi модульнi котельнi: Особливостi установки
Автоматичне постачання гарячою водою та теплом житлових об'єктів, торгових чи виробничих будівель – це не майбутнє, а сучасність. Для цих технологічних процесів використовуються транспортабельні модульні котельні, які складаються з окремих блоків, що становлять єдине ціле. Дана конструкція працює в автономному режимі та є повноцінною опалювальною системою.
Модульно-блокові котельні представлені у кількох варіаціях:
- пересувні конфігурації;
- рамні моделі;
- контейнерні модифікації.
Котельні модульного типу – це ідеальний варіант для обслуговування навіть великих промислових будівель чи селищ із високим показником заселеності. Модульна котельня дозволить значно заощадити кошти. Щоб конструкція функціонувала, використовується такий вид палива як природний або зріджений газ.
Що включає модульний комплект котельні?
Установка може включати різну кількість блоків, яка залежить від кількох факторів:
- необхідне число котлів;
- індивідуальні побажання покупця;
- необхідний показник продуктивності;
- необхідні технічні параметри майбутньої котельні.
Котельня, що транспортується, являє собою суцільнометалевий легкий корпус, що значно спрощує перевезення і монтажні роботи. Котельня оснащується повноцінним комплектом різного обладнання: від котлів та насосів до газових пальників та системи, що усуває продукти згоряння.
Модульна установка збирається в заводських умовах та доставляється до замовника, готовою до роботи. Після монтажу у вказаному місці система відразу вводиться в експлуатацію. Причому робота відрізняється якістю та безпекою, оскільки агрегат комплектується сучасним та ефективним обладнанням, а також автоматикою, що контролює рівень оповіщення та безпеки.
Основні види котлів для модульних установок
Для транспортабельних модульних котелень використовуються газові котли з певним видом пальників, рівнем потужності та живленням.
Котли можуть бути дутьевыми чи атмосферними, що залежить від типу газових пальників. Дутьові конфігурації мають більш високу потужність і кращий рівень безпеки, ніж другий варіант.
Котли виробляють різні типи теплоносія та класифікуються за цим параметром на парові конфігурації та водогрійні. Водогрійна система створює тиск під яким відбувається нагрівання води, але без закипання. Парові моделі виробляють пару. Потужність обладнання вибирається відповідно до запитів об'єкта, що обігріватимуться.
Будь-який тип модульної котельні можна замовити у компанії Техноінком.
Предыдущая статья
Следущая статья