Вибирамо нешкдлив мийн засоби для прання дитячих речей

Сучасні мийні засоби важко назвати повністю безпечними і не шкідливіми. Особливо для дитячого незміцнілого організму. Прання дитячих речей - це дуже делікатне питання, адже діти відрізняються рухливістю, а часте і неправильне прання швидко призводить речі в непридатний вигляд. Але наше століття - це століття нових технологій і ефективних новинок у всіх сферах. Багато виробників створюють екологічні продукти, які дбайливо ставляться не тільки до чистоти і цілісності текстилю, а й до здоров'я малюків.

мийн засоби

Критерії правильного вибору

При покупці прального засобу для дитячого текстилю, необхідно звернути увагу на деякі нюанси:

  1. На упаковці обов'язково повинен бути повний склад розчину.
  2. Яскравий напис «Без фосфатів» не завжди означає їх повну відсутність. Краще перевірити склад продукту, повністю прочитавши весь текст зі зворотного боку. Іноді можна побачити наявність фосфонатів (сполуки фосфору).
  3. Пошукайте відгуки на різні засоби, як в інтернеті, так і в близькому колі.
  4. Віддавайте перевагу екологічним продуктам, в основі яких знаходяться натуральні компоненти.
  5. Зверніть увагу на безфосфатні гелі для прання. Ці рідкі засоби легко виполікуються, ніжно поводяться з тканинами і гарантують екологічність.

Дотримуючись цих рекомендацій можна придбати дійсно якісний і безпечний для здоров'я і природи продукт.

Гель для прання дитячої білизни Brilias

Brilias - український виробник, який реалізує екологічні та ефективні рідкі мийні засоби, які можна придбати на сайті https://brilias.in.ua або в популярних магазинах (Делікат, Гранд Маркет, ШАРМ та ін.). З останніх новинок компанія може представити дієвий дитячий гель, який з легкістю усуне всі сліди дитячої активності: від жирних плям від їжі до фарб і стертих колін.

Всі батьки стикаються з проблемою щоденного розбору цілої гори брудних дитячих речей. Малюки люблять повзати по траві, проливати смачний компот і кашу, розмазувати фарби, граючи в різні рухливі ігри. Немає сенсу стримувати цю енергію і нервувати з приводу зіпсованих речей. Краще купити ефективний і делікатний гель для прання, який швидко і дбайливо приведе в порядок всю білизну.

Мийні засоби Brilias для дитячого текстилю - це абсолютно безпечний і гіпоалергенний продукт, який не має у своєму складі агресивних речовин. Використовуючи цей товар, можна не турбуватися про стан дитячої шкіри. Гелі від Brilias гарантують екологічність і нешкідливість для навколишнього середовища і здоров'я.

В основі дитячого рідкого миючого засобу даного бренду є кокосова олія. Цей компонент завжди славився своєю користю для збереження чистоти і здоров'я. Лауринова кислота і корисні вітаміни (К, Е) забезпечують ефективну боротьбу з мікробами і грибками. Ще одна прекрасна властивість кокосової оліі - інтенсивне зволоження.

Застосовуючи товари Brilias, особливо для дитячого прання, можна бути впевненими в безпеці ніжної шкіри і здоров'я вашої дитини. Гель може працювати в температурному діапазоні від 25 градусів до 90, дбайливо захищаючи волокна тканини від руйнування. Даний миючий засіб підходить навіть для новонароджених.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей