Психологiя чоловiкiв у стосунках iз жiнкою

Важко боротися з депресією самостійно, оскільки в момент, коли вона тільки починається, людина більше загострює свою увагу на власних емоціях та переживаннях, ніж необхідності щось долати. Стреси, негативне минуле, неприємні ситуації та багато іншого викликають депресію. Чому? Тому що людина загострює на їхній наявності свою увагу.

Людина вже настільки звикла думати про погане, що забула, як іноді можна подумати про хороше, згадати приємні хвилини зі свого життя або помріяти. Починаючи нові відносини, можна одразу помітити можливий негативний розвиток подій. Але навіщо думати про них, якщо так само можуть статися і добрі події? Адже поганий результат якогось процесу так само можливий, як і добрий. То навіщо думати про погане, якщо можна думати про хороше?

Звичайно, завжди слід бути реалістами та розуміти, до чого можуть привести ті чи інші взаємини з іншими людьми. Немає необхідності помилятися і витати у хмарах, сподіваючись лише на сприятливий результат. Те, що станеться, обов'язково станеться. Але ж не все підвладне лише долі. Людина іноді сама визначає те, що має з нею статися. І, як ви думаєте, до чого доведе відносини людина, яка думає лише про погане?

Якщо ви акцентуєте увагу лише на негативі, через що депресуєте, тоді не дивуйтеся, що сталося саме те, що ви думали. Тут не обов'язково пояснювати все випадковістю чи силою тяжіння. Все досить просто. Ви не просто про щось думаєте, але ще й очікуєте, а значить, починаєте провокувати ті ситуації, які підтвердять чи спростують ваші підозри. А оскільки люди не вміють читати думки один одного, не є досконалими та ідеальними, вони роблять помилки, після чого оточуючі кажуть: «Ми знали, що ти так зробиш!». А як ще робити людині, якщо провокують однозначну ситуацію і від неї очікують певної поведінки?

Як то кажуть, якщо не готові дізнатися правду, тоді не впізнайте. Якщо не готові розчаруватись, тоді не провокуйте свого партнера на вчинки, які вас розчарують. Знайте, що всі люди помиляються, навіть ви. Необхідно бути трохи поблажливими та розуміючими. При цьому краще думати про хороше, але знати, що може статися протилежне. Не сподівайтеся, якщо не хочете потім страждати. Просто знайте, але орієнтуйтесь на хороше.
Користуючись можливістю, пропонуємо для вас, корисні бізнгес статті - бізнес в Україні переходить "на військові рейки", та Як зробити сільське господарство здатним упоратися з будь-якими викликами?

Дотримуйтесь наступного алгоритму що пропонує Андрієнко Олег Іванович:
 - Визнайте наявність у себе депресії та побажайте її позбутися.
 - Знайдіть причину своєї депресії, після чого усуньте її.
 - Доповніть ефект іншими позитивними подіями. Наприклад, займіться спортом або чимось цікавим, допоможіть домашнім тваринам, зробіть кому добро та ін.

Неможливо перебувати в депресії, поки ви щось робите: досягаєте цілей, приносите добро, допомагаєте тощо. Іншими корисними методами боротьби з депресією є:
- Повноцінний сон. Людина ніколи не стане щасливою і сильною, поки вона не висипається.
- Різноманітне смачне харчування. Не забуваємо про користь та смаколики. Ці два елементи повинні об'єднуватись у тих стравах, які ви вживаєте.
- Відсутність жалості до себе. Поки ви плекете себе, у вас є всі шанси впасти в депресію. Проблеми та проблеми слід вирішувати та усувати власними силами. Тут потрібно ставати сильними.
- Медитація. Заспокоюйте себе, кажіть собі добрі слова, налаштовуйтесь на позитивний лад. Будь-які способи, які хоч віддалено нагадують медитацію, можуть допомогти вам у лікуванні.
- Позитивні думки. Тут рекомендується згадати про пропаганду позитивного мислення. Депресія не зможе встояти перед добрими спогадами, думками та емоціями. Робіть все, щоб у вас у голові були лише позитивно налаштовані ідеї.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей