Як кинути палити?

Звільнення від нікотинової залежності.
Розуміючи всю небезпеку, яку нікотин завдає організму, багато курців прагнуть позбутися тяги куріння. Але накачуючи організм людини токсинами та отрутами, тютюн викликає не лише фізіологічну, а й психологічну залежність.

Усвідомивши наскільки негативно на здоров'ї та загальному самопочутті позначається шкідлива звичка «покурити», багато хто шукає ефективний та правильний спосіб кинути палити. При цьому не кожен здатний самостійно подолати проблему, спираючись лише на силу свого характеру.

Психолог Андрієнко Олег Іванович, впевненний, що психотерапія допоможе посилити мотивацію до відмови від куріння та позбутися проблеми раз і назавжди. Такий метод лікування впливає на організм людини через психіку, торкаючись одночасно тілесної, соціальної та духовної сфери життєдіяльності.

Для кожного пацієнта лікар індивідуально підбирає схему психотерапевтичного лікування, що дозволяє позбавитися фізичної та психологічної нікотинової залежності так, щоб ніколи в житті не стикатися з цією проблемою.
Пропонуємо корисні поради - Що робити якщо звільнили з роботи? А також і, Як зберігати рівновагу в кризу?

Методи лікування нікотинової залежності, розповість Ярослав Степченков, лікар психолог.
Лікування тютюнової залежності – досить серйозний та трудомісткий процес, що потребує комплексного підходу. Існує кілька методик позбавлення людини від тютюнозалежності:
- поведінкові – це методи саморегуляції та читання спеціальної літератури. Чи здатні забезпечити результат тільки у випадках, коли у пацієнта невеликий термін нікотинозалежності;
- психологічні, до яких входять психотерапія та гіпноз;
- фізіологічні, що включають лікування спеціальними лікарськими препаратами, нікотинозамісну терапію, рефлексотерапію, дієтичне харчування та спеціальні дихальні вправи.

Найбільш ефективними способами вважаються фізіологічні та психологічні, що дозволяють досягти бажаного результату. Незалежно який із способів людина вибирає, щоб позбутися куріння – головне не відступати від свого рішення. Тільки так можна подолати нікотинову залежність.
Предыдущая статья
Следущая статья




Вернуться к списку статей