Як покращити своe робоче мiсце?
Якщо вам холодно в офс, ви думате про те, як згртися, а не про те, що вдбуваться на монтор вашого комп'ютера. Якщо тьмян лампочка, нестача добово дози свтла виклика сонливсть.

Але навть якщо вас не допускають до офсного термостату  ви не можете телепортувати свй стл ближче до вкна, можна зробити сво робоче мсце примншим.

Подивться на сво робоче мсце: воно здаться вам досить затишним та зручним? Якщо н, потрбно термново щось змнювати, адже вд цього залежить ваша продуктивнсть.

1. ¶деальна чистота чи творчий безлад?
PЯкщо захаращений стл означа безладдя в голов, то що означа стл порожнй?
Стл - це вдображення вашого робочого процесу. Захаращений стл часто налаштову людину на творчу атмосферу, допомага почуватися бльш затишно та розслаблено. ¶деально чистий стл, на якому кожна рч лежить на свому мсц, вважаться ознакою добрих моральних якостей - акуратност та точност, але ж не кожна робота вимага саме цього.

P*** Може бути, творчий безлад на стол - це саме те, що потрбне для деального робочого мсця?

2. Закривамо вдкрите планування, радить Старожукова ¶нна Альбертвна.
Вдкрите планування офсу - це велике примщення, в якому кожен робочий стл вдокремлений вд ншого перегородкою. Таке планування вважаться сучасним  прогресивним, але насправд воно погано вплива на продуктивнсть.
Працвники часто вдволкаються, отримують щоденний стрес вд сути та шуму,  навть частше хворють. Ви можете запропонувати начальству перепланування, якщо вд цього пдвищиться ефективнсть роботи, виграють ус.

P*** Якщо перепланування неможливе,  ще один спосб пдвищити концентрацю - оточити себе знайомими речами.

3. Домашня атмосфера.
Дослдження показали, що якщо прикрасити робоче мсце улюбленим плакатом, повсити сво фото чи просто кумедн картинки, самопочуття покращуться на 32%, а продуктивнсть - на 15%.

Психолог Крейг Найт з Екстерського унверситету стверджу, що якщо людина оточу себе знайомими та примними предметами,  концентраця пдвищуться - вона менше вдволкаться на шум  працю плднше.
Пропонумо цкав статт - "Як набути душевного спокою", та Емоцйний нтелект. Що бльшсть не знають про емоцйний нтелект? А також  Як досягти свох цлей?

4. Вигнут лн для згуртовано команди - пропонуP Андрнко Олег ¶ванович.
Робоч мебл впливають не тльки на ваш особистий комфорт, а й на стосунки з спвробтниками. Доведено, що за круглим столом люди почуваються згуртованшою командою, нж за офсним столом з прямими кутами. Якщо ви можете вибирати, зупинться на меблв з бльш плавними формами та вигинами - вони створюють бльш комфортну атмосферу в примщенн.

5. Сила рослин.
Зелений колр заспокою, покращу пам'ять  налаштову на продуктивну роботу, так що горщик з кмнатною рослиною буде дуже доречним на вашому робочому мсц.
Крм того, рослини нормалзують вологсть у примщенн та мають бактерицидн властивост.

*** Бльше рослин в офс - менше бактерй та хвороб.

Пробуйте, думайте та експериментуйте. Ви проводите на робочому мсц бльшу частину свого часу - чи це не привд серйозно стурбуватись його станом?
Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей