Як правильно вибрати матрац для ліжка?

Підходити до вибору матраца потрібно з усією відповідальністю, і вибирати тільки найкращі матраци, так як міцний сон - це запорука здоров'я і гарного настрою. При виборі матраца, перш за все потрібно враховувати ваші індивідуальні особливості, а саме вагу, ріст і хвороби опорно-рухової системи (якщо такі є).

вибрати матрац для ліжкаОтже, приступаючи до вибору матраца на https://magdek.com.ua/ua/matrasi/, необхідно визначитися з його розмірами. Тут все досить просто. Відстань від п'яти до краю матраца має бути не менше 20 см, від ліктя до краю - не менше 15.

Після цього, потрібно вибрати відповідну для вас жорсткість. Якщо ви маєте будь-які хвороби, то жорсткість допоможе визначити лікар, якщо ж ви повністю здорові, то визначити жорсткість можна за наступними критеріями. Якщо ваша вага до 60 кг, то вам підійде м'який матрац. Якщо ваша вага до 85 кг, то вам краще вибрати матрац середньої жорсткості. Матрац великої щільності підійде для людей, які мають вагою більше 85 кг.

Якщо на ліжку планують спати дві людини, які мають різною вагою, то найкраще вибрати матрац з різною жорсткістю. При цьому варто пам'ятати, що на надмірно жорсткому матраці вага, сконцентрована в області печей і стегон, що не буде розподілятися рівномірно, через що ви будете відчувати дискомфорт в тілі. Занадто м'який матрац навпаки - не буде забезпечувати необхідну підтримку тілу, через що ваші м'язи і зв'язки будуть перебувати в постійній напрузі.

Після того як ви вибрали жорсткість матраца, потрібно визначити пружинним або безпружинні він буде. Пружинні матраци бувають двох типів: з незалежними і залежними пружинами. Другий тип коштує дешевше, але при цьому він з часом проминається і стає незручним. Перший тип такого недоліку немає - він довговічний і забезпечує ортопедичний ефект. Чим більше пружин буде в конструкції даного виду матраца - тим краще.

Безпружинні матраци можуть мати різний наповнювач. Найбільш якісними вважаються наповнювачі з натуральних матеріалів, так як вони довговічні і забезпечують хорошу вентиляцію. Перевагою штучного наповнювача вважається його ціна.

Ось і все, тепер ви володієте всією необхідною інформацією і зумієте не помилитися у своєму виборі.


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей