Як вибрати зручний і міцний матрац?

ортопедичний матрац купити в києвіУ затишнрму ліжку так приємно засинати! Зручне ліжко дарує солодкі сни і допомагає відновитися за ніч, щоб з ранку відчувати силу і бадьорість. Тому дуже важливо придбати в інтернет магазині https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ якісний і міцний ортопедичний матрац, який дозволить з комфортом проводити ночі в ліжку. Краще всього вибрати модель в спеціалізованому магазині, де представлені вироби від надійних виробників, які заслуговують на довіру. Як же підібрати ідеальний варіант?

Типи сучасних матраців

  • Пружинні моделі відрізняються довговічністю, до того ж вони дуже міцні і витримують велику вагу. Відпочинок на такому матраці приносить бажане розслаблення, так як вага тіла рівномірно розподіляється по всій площі виробу. Ви можете вибрати ортопедичний або анатомічний варіант. Перший вид потрібно людям, які часто відчувають біль в спині, так як він прекрасно підтримує тіло, розвантажуючи хребет. Анатомічні матраци м'якші, але від цього і лежати на них особливо приємно.
  • Безпружинні матраци бувають різної твердості, яка залежить від виду наповнювача. Вони ідеально підходять для людей, схильних до повноти. Такі моделі дуже приємні на дотик, вони приймають форму тіла лежачого людини, тому відпочивати на них - одне задоволення! Безпружинні моделі можуть бути виконані з одного або декількох шарів особливого матеріалу.

Поради щодо вибору матраца в інтернет магазині

  1. Орієнтуйтеся на свою вагу, матрац не повинен просідати під вагою вашого тіла. Враховуйте закономірність - чим більше вага людини, тим більш жорсткий матрац їй підходить.
  2. Обов'язково розгляньте виріб, переконайтеся, що воно виготовлене акуратно. Розпитайте консультанта в магазині про всі нюанси, вам повинні розповісти про жорсткість, розмірі та інші особливості виробу.
  3. Перевірте матрац на пружність. Для цього він повинен стояти вертикально біля стіни. Натисніть долонею на його поверхню і зверніть увагу, наскільки глибоко провалюється долоню. Прогин не повинен становити більше 20 см.

Звичайно, основний критерій, на який слід орієнтуватися, - ваш комфорт. Обов'язково присядьте на вибраний матрац, проведіть по ньому рукою, приляжте - так ви зрозумієте, наскільки вам буде зручно проводити на ньому ночі. І якщо все влаштовує - сміливо робіть покупку!


Предыдущая статья
Следущая статья
Вернуться к списку статей